“BALTIJAS APLIS” pasaulē izskanējis ar savu īpašu – pavasarīgi radošu,  prieka, emociju un pārsteigumu pilnu gaisotni. Jau 14. gadu šos sporta un mākslas svētkus veido Rīgas domes izglītības, jaunatnes lietu un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.

Starptautisko mākslas vingrošanas sacensību „Baltijas aplis 2013” dalībnieces, tiesneši, organizatori, mākslinieki un skatītāji!

Viens no īsta pavasara atnākšanas notikumiem, neapšaubāmi , ir vingrošanas sacensības „Baltijas aplis”, jo tajās līdztekus sacīkšu  garam valda arī patiesi silta saskaņa starp visiem, kas dzīvo līdzi šīm sacensībām.

„Baltijas aplis” – tā ir jaunība, graciozitāte, daile, māksla, mūzika  un cēlums… Taču aiz visa šī skaistuma ir  smags darbs, ilgi treniņi un sevis pārvarēšana.

Novēlu, lai Rīgā pavadītās sacensību dienas dalībniecēm būtu neaizmirstamas, lai jūsu sirdīs aizvien ir kāda vieta labām atmiņām par mūsu pilsētu, tās māksliniekiem un pozitīvo attieksmi pret šo daiļās mākslas sporta veidu! Lai „Baltijas apļa” priekšnesumi atkal un atkal pārsteidz skatītājus, lai mūzas iedvesmo māksliniekus radīt šedevrus , lai mums visiem ir jaukas šīs pavasara dienas!

Ar patiesu cieņu

Eiženija Aldermane ,

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja

 


Kā ik gadu, pavasari Rīgā ieskandina starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Baltijas aplis”, dodot iespēju rīdziniekiem klātienē vērot Latvijas un pasaules labāko vingrotāju sniegumu.

Sports ir veselības un dzīvesprieka avots. Pateicoties „Baltijas aplis” organizatoriem, šis pasākums ir pierādījis, ka Rīgā var būt prestižas  pasaules līmeņa sacensības, kuras sniedz sportisku gandarījumu sacensību dalībniecēm un estētisku baudījumu mākslas vingrošanas cienītājiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem.

Vēlu izdošanos sacensību organizatoriem, sportisku sparu vingrotājām un jaukus svētkus skatītājiem!

Guntis Helmanis,
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors

 

 

 

"Baltijas Aplis" no reģionāla pasākuma kļuvis par pasaules mēroga turnīru ar vadošo mākslas vingrotāju piedalīšanos. Tā ir iedvesma  gan jauniešiem, gan profesionāliem sportistiem jauniem izaicinājumiem un sasniegumiem.

 

Dalībniecēm novēlu sasniegt augstākās virsotnes gan šajās sacensībās, gan turpmākajā karjerā!

 

Guntis Rāvis,
"Skonto Būve” valdes priekšsēdētājs, Latvijas Vingrošanas federācijas prezidents

 

Fotogalerija