ROMENS UMANS

 

Mākslinieka Romena Umena graciozie stikla ziedi, skaistās stikla skulptūras priecējušas daudzas „Baltijas apļa” dalībnieces. Līniju skaistums, elegance, krāsu nianses - viņa stikla figūras ir kā skaists vingrojums. Paralēli mākslas vingrošanai tapis arī ne viens vien dzejolis. Romens Umans aktīvi līdzdarbojies turnīra mākslinieku žūrijā.

Romens Umans – stikla mākslinieks, stikla un stikla izstrādājumu ražošanas rūpnīcas "Grīziņkalns" ārējo sakaru direktors. Rakstnieks un publicists, Starptautiskās rakstnieku un publicistu asociācijas biedrs. 11 grāmatu autors – izdotas 9 dzejas grāmatas, veltītas mīlestībai, 2 humora grāmatas. Romenam Umanam šogad 70, bet viņa dzīves moto – „Jaunība nāk ar gadiem”. Un vēl – „Par nopietno ar joku”..

Viņa darbi bijuši skatāmi  Mencendorfa namā, Melngaiļa namā un vairākās galerijās. Umana stikla skulptūras ir daudzās privātkolekcijās visā plašā pasaulē.

„Baltijas aplis” ir iespēja prezentēt savus darbus plašai publikai no visas pasaules.  Uzklausīt viedokļus, uzslavas, kritiku – kas lieti noder tālākam darbam.

Fotogalerija

Romens Umans