“BALTIJAS APLIS” pasaulē izskanējis ar savu īpašu – pavasarīgi radošu,  prieka, emociju un pārsteigumu pilnu gaisotni. Jau 13. gadu šos sporta un mākslas svētkus veido Rīgas domes izglītības, jaunatnes lietu un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.


 

Mākslas vingrošanas sacensības „Baltijas aplis” šogad notiek jau 13. reizi. Lai nebaida šis skaitlis, jo tas var būt arī ļoti laimīgs, un es nešaubos, ka katra no Jums parādīs savu daili un grāciju un ka to novērtēs mūsu mākslinieki, kurus šīs sacensības iedvesmo radīt spilgtus mākslas darbus.

„Baltijas aplis” ir vienīgās sacensības pasaulē, kurās uzvarētājas saņem ne tikai tradicionālās medaļas, bet arī īpašas, tieši meitenēm, darinātas gleznas, kas ir pilnas ar labestīgu auru.

Novēlu veiksmi visām mākslas vingrotājām, iedvesmu māksliniekiem un patīkamus pārsteigumus skatītājiem!

Eiženija Aldermane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja


 

 

“Baltijas Aplis”! Šos vārdus pazīst gan Latvijā, gan tālu aiz tās robežām, jo pasākums pulcē pasaules mākslas vingrotāju eliti –spēcīgākās sportistes un labākās treneres. Jau trīspadsmito gadus jauno censoņu sniegumu, cīņas sparu un ceļu pēc uzvaras lauriem iespēja vērot rīdziniekiem un pilsētas viesiem. Un gribas cerēt, ka sportistēm šis pasākums ir atkalredzēšanās prieks, skatītājiem mākslinieciski, estētisks baudījums, un ikvienam “Baltijas Aplis” ir kā patiesi un krāšņi svētki.

Vēlu veiksmi vingrotājām un možu garu sacensību līdzjutējiem!

Guntis Helmanis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors.

 

 

 

Lai daile mūs vieno pavasara mākslas vingrošanas svētkos – „Baltijas Aplis 2012” !

Veiksmi un izdošanos Jums – sacensību dalībnieces!

Skatītājiem novēlu saņemt pozitīvo lādiņu no vingrotāju brīnišķīgā snieguma un izjust pavasarīgās noskaņas!

Guntis Rāvis, Latvijas Vingrošanas federācijas prezidents

 

 

 

 

Tas ir profesionāļu darbs – sacensību aizsācējas, vienas no savulaik titulētākajām Latvijas vingrotājām, Ludmilas Kačkaldas lolojumu arī šogad turpinās viņas radošā komanda, nu jau "Baltijas apļa" direktores Artas Andersones vadībā.

Fotogalerija